HLASUJ PRO MĚ PLS TADY A TADY, SEM TAM JAKO MÍŠA :)

Cathy info

28. července 2008 v 14:40 | Míša |  - Catherine Willows
Catherine Willows
Catherine Willows se narodila v na ranči v Montaně 26. března 1963.
Catherine měří 168 cm, váží 47 kg a je rozvedená.

Vychovávala ji svobodná matka Lily, číšnice a herečka. Nestálá práce nutila Lily, aby se neustále stěhovala podél celého západního pobřeží. Catherine proto stále měnila školu a nikdy i přes svůj vysoký inteligent nevynikala. Střední školu nedokončila a získala práci jako tanečnice, aby mohla vydržovat svého přítele. Později si našla stálejšího přítele, detektiva Tadera, který u ní vyvolal zájem o kriminální případy a přiměl ji vrátit se zpět do školy. Promovala na West Las Vegas Univerzity v lékařských vědách a kariéru zahájila jako pomocná laborantka na policejním oddělení Las Vegas. Postupně si razila cestu vzhůru pod vlivem svého školitele Gila Grissoma a nyní je dokonce vedoucí denní směny.
Oproti svým kolegům z kriminálky neodstartovala Catherine kariéru skvělým akademickým vzděláním. Když dostala šanci pracovat v Grissomově týmu, byla to pro ni příležitost objevit svou intligenci a schopnosti, do té doby potlačované. Tato proměna měla za následek rozpad vztahu s jejím nezodpovědným manželem Eddiem, umožnila jí však vybudovat nadějnou budoucnost pro její dceru Lindsey.
Divoké mládí naučilo Catherine očekávat neočekávané, přesto ji občas však překvapuje, jaká je hloubka lidské zkaženosti. Je schopna pochopit dráždivou přitažlivost podsvětí, se zločinci však nemá žádné slitování. Tvrdý život ji zocelil, dokáže stát tváří v tvář odporným zločincům, ale jako matka velice vnímá hrůzu obklopující dětské oběti.
Catherine jde do všeho střemhlav. Nejprve se vrhá do nebezpečí a až poté přemýšlí. Tím se odlišuje od ostatních kolegů, kteří se spíše zaměřují na laboratorní metody. Umí ale velmi dobře jednat s lidmi. Caherine musí neustále balancovat mezi prací a svou dcerou. Její dcera po ní zdědila povahu rebela, ale ještě plně nechápe matčinu ctižádost. Lindsey vyčítá matce nechutný rozvod. Její manžel Eddie byl brutálně zavražděn. Catherine na to nejprve reagovala chladně, když se ale nakonec zhroutila a oplakávala smrt otce svého jediného dítěte, měla to neočekávaný následek - sblížila se s Lindsey.
Catherine si dlouhou dobu myslela, že jejím otcem je padouch s nálepkou zločince, ale pomocí testu DNA přišla na to, že jejím skutečným otcem je starý rodinný přítel a majitel kasin Sam Braun.
Cahterininou specializací je analýza krevních stop.
zdroj můj minulý blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama