HLASUJ PRO MĚ PLS TADY A TADY, SEM TAM JAKO MÍŠA :)

Děti utýraly kočku k smrti

29. července 2008 v 10:47 | Míša |  - Z novin
Brutální utýrání tříměsíčního kotěte šetří od pátečního večera brněnští policisté. Pachateli jsou malé děti. Strážníci nalezli mrtvolku zvířete po krátkém pátrání schovanou v přístěnku ve dvorním traktu jednoho z domů v Brně-Židenicích. Na místo je přivolala majitelka kotěte, když se jí zvíře ztratilo a od dětí v domě se dozvěděla, že jiné děti ho měly ubít.

26. 7. 2008 17:39 - BRNO
"Strážníkům se podařilo najít svědky celé události. Ti jim popsali, jak se dva bratři ve věku asi devět a čtrnáct let přímo před jejich zraky do mláděte bez jakékoliv příčiny pustili," potvrdila mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančíková. "Podle všeho se jednalo o trestný čin a tak jsme vše předali republikové policii," dodala.
Policisté pak na místě konfrontovali svědky i domnělé pachatele a jejich otce. Oba sourozenci se k činu přiznali. Svědkové celé události pak podrobně popsali, jak útočníci bili zvíře do hlavy motykou, lyží a nakonec jej i zapálili.
"Já jsem do něj pak žduchnul a zeptal se ho, jestli by se mu líbilo, kdybych ho taky takhle mlátil motykou. A on se jen smál a tleskal," popsal policii jeden z přihlížejících hochů.
Zcela šokovaná pak zůstala majitelka kotěte, neboť se jednalo o děti jejího souseda. "Byly mu teprve tři měsíce, máma Elektra je ještě kojila a já mladé přikrmovala," popsala se slzami v očích.
Podle dostupných informací toto nebyl u staršího z pachatelů první střet se zákonem. I v tomto případě ale zůstane nepotrestán. Oba pachatelé jsou nezletilí a vyšetřování bude muset být z nejvyšší pravděpodobností odloženo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama